10237. 440. Closed Online auction Paintings and graphics
2 600 HUF
0 HUF
Nagy József (?-?): Kéznyújtás. Ceruza, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 13,5×8 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert