5 000 HUF
12,95 EUR, 14,29 USD
Perei Zoltán (1913-1992): Nimfa. Linómetszet, merÃtett papÃr, jelzett, művészpéldány EA V/XV. számozással. Ãœvegezett fakeretben. 10,5x15,5 cm