11091. 440. Closed Online auction Art-ceramics
12 000 HUF
0 HUF
Pásztói tál, mázas kerámia, festett virágokkal, felületi sérülésekkel, 19. sz., d: 28 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert