11002. 440. Closed Online auction Art-ceramics
22 000 HUF
0 HUF
Wiener Kunstkeramische Werkstätte, Carl Schweninger (1854-1912) által készített szobor (Szerelmespár). Mázas kerámia, jelzett, alján kisebb sérülés/hiány, m: 17,5 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras