14353. 441. Closed Online auction Advertisement
1 200 HUF
0 HUF
Stollwerck Cacao, régi, hordó formájú kakaós pléhdoboz, XX. sz. eleje, kopott, m: 11,5 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert