13502. 441. Closed Online auction Documents
2 800 HUF
0 HUF
1964 Állami horgászjegy, fényképes, kissé sérült + "Halőr" feliratú, patentos vászon karszalag + Horgász egyesület tagját ábrázoló fotó, 14x8,5 cm
Photo of the item taken by : pk