13544.
441. Closed Online auction
Historical documents, manuscripts
6 000 HUF
10
1847-1861 Régi "emlékkönyv", kézzel Ãrt emléklapok aranyozott egészbÅ‘r-kötéses tokban, az egyiken rajzzal, levágott hajtinccsel, nagyrészt német nyelven, pesti, és aradi helységnevekkel néhány lapon. Az aranyozott egészbÅ‘r-tok, fém csattal, a tok kopott, sérült tokkal: az egyik oldalsó része hiányzik, 9x15x1,5 cm