1849. "LUDWIG KOSSUTH GEB. D. 27. APRIL 1806 / GOTT BESCHÜTZE UNGARN (Kossuth Lajos született 1806 április 27-én / Isten óvja Magyarországot)" kétoldalas Sn emlékérem (41mm) T:XF,VF ph
1849. "Kossuth Lajos és Bem József közös küzdelme a szent magyar szabadságért" német nyelvű ezüstözött ón emlékérem. Szign.: Drentwett F. (24,98g/40,4mm) T:VF ph., ü. / Hungary 1849. "Lajos Kossuth and Joseph Bem" German language silver plated Sn commemorative medallion. "VEREINT I. KAMPF DER UNGARNS HEILIGE FREIHEIT. - LUD. KOSSUTH - JOS. BEM. 1849. / DES RUHMES UNWELKBAREN LORBEER WINDET D.GESCH...
1857. "I. Ferenc József - Erzsébet / Az 1857 évi legmagasabb körút emlékére, a Jász Kun Kerületek - Jászberény május 13" bronz emlékérem. Szign.: Carl Radnitzky (33,68g/38mm) T:AU patina Hungary 1857. "The tour of the imperial couple in Hungary" Ag commemorative medallion, without hallmark. Sign: C. RADNITZKY (33,68g/38mm) C:AU patina
1865. "Emlékérem a pesti országgyűlésre" bronz emlékérem "ÉLJEN A HAZA - ES LEBE DAS VATERLAND / EMLÉKÜL AZ 1865. ÉVI ORSZÁG GYÜLÉS MEGNYITÁSÁRA - ORSZÁG HÁZ", a peremen: "DENK MÜNZE - EMLÉK PÉNZ" (38mm) T:F Hungary 1865. "For the Diet of Pest" bronze commemorative medallion (38mm) C:F
1870. "Elhunyt 1849 Október 6-án - Eltemettetett Sz.K.Pest Városa Által 1870. Június 9. / Alkotmány és Törvény" ón emlékérem Gróf Batthyány Lajos újratemetésének emlékére. Szign.: Klassohn Antal (35mm) T:VF ph., patina, karc
1879. "DEÁK FERENCZ ÁLT. JÓTÉKONY S' EGYLET ZÁSZLÓAVATÁSI EMLÉKÉRME / GRÓF ZICHY JENŐ TISZT. ELNÖK S' ZICHY JENŐ GRÓFNÉ ZÁSZLÓANYA 1879. NOVBR. 23." aranyozott bronz emlékmedál füllel (32,5mm) T:XF ph, karc, kis ü.
1881. "RUDOLF CS. ÉS KIR. FŐHERCZEG TRÓNÖRÖKÖS ÉS STEFÁNIA BELGA KIR. HERCZEGNŐ - MENYEGZŐJÜK EMLÉKÉRE / EZREK AJKÁN EGY HANG EGY ÉRZELEM - BUDAPEST FŐVÁROS KÖZÖNSÉGE" kétoldalas bronz emlékérem. Szign.: Leisek (65mm) T:XF ph., R!