16130. 441. Closed Online auction Maps
3 000 HUF
0 HUF
1933 A Mátra hegység, Kirándulók térképe 6/a sz., 1 : 50.000, M. Kir. Állami Térképészet, kis sérüléssel, 99x61 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras