Totius Regni Hungariae Maxim ae que Partis Danubii Fluminis (...), Magyarország térképe, XIX. sz. másolat, 30x58 cm, kartonra rögzítve, javított, lap széle sérült.
Monde connu des anciens au siecle de Ptolémée, az ókori görögök által ismert világ térképe, Conrad Malte-Brun 1831-ben megjelent "Atlas Complet du Precis de la Geographie Universelle" c. atlaszából, határszínezett rézmetszet, papír, jelzett a metszeten, 25×35 cm
Dufour, Auguste-Henri (1798-1865): Systemes géographiques de Ptolémée, de Strabon et d'Eratosthene, az ókori görögök által ismert világ térképe, Conrad Malte-Brun 1831-ben megjelent "Atlas Complet du Precis de la Geographie Universelle" c. atlaszából, határszínezett rézmetszet, papír, jelzett a metszeten, 25,5×33 cm
Brandenburg térképe (Die preussische Provinz Brandenburg), jobb alsó sarkában Berlin és környéke térképpel, XIX. sz. közepe, határszínezett rézmetszet, 60x73 cm, 1:600000, lapszéli sérülésekkel, kissé foltos
Az európai Törökország, Görögország és környező szigetek, valamint Magyarország és a Balkán-félsziget térképe (Die europäische Türkei, Griechenland und die ionischen Inseln), XIX. sz. közepe, határszínezett rézmetszet, 73x60 cm, 1:3000000, lapszéli sérülésekkel, kissé foltos
1866 "Az éjszaki csatatér egész kiterjedésében/A déli csatatér" térképe, Rendkívüli melléklet a "Magyarország és a nagy világhoz"-hoz, Porosz-osztrák-olasz háború térképe, hajtott, foltos, 29x45 cmx2