Maps Number of items: 106
2865882
16198
441
Maps
Other collectibles
Alsó és Felső-Ausztria térkép cca 1900. Üvegezett keretben 26x33 cm
1 200 HUF
2675743
16199
441
Maps
Other collectibles
18 000 HUF
2824331
16200
441
Maps
Other collectibles
cca 1890 Az Osztrák-Magyar Monarchia térképe a vasutakkal / Map of the Autro-Hungarian Monarchy. 34x29 cm
4 000 HUF
2824321
16201
441
Maps
Other collectibles
1866 Tirol védelmi térképe az osztrák-porosz háborúból. Litográfia / Military map of Tirol from the Austro-Prussian war. Litography 66x48 cm
20 000 HUF
2899002
16202
441
Maps
Other collectibles
1942 Európai Oroszország térképe. 1 : 5.000.000. Kiadja a M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet. Hajtva, 93x62,5 cm
5 000 HUF
2896408
16203
441
Maps
Other collectibles
Földrajzi iskolai atlasza. Tervezte: Kogutowicz Manó. Bp., é.n. (1900 k.), Magyar Földrajzi Intézet. 33 t. IV. tetemesen bővített és javított kiadás. Félvászon kötésben, kissé sérült gerinccel, kissé kopott borítóval, laza kötéssel, előzéklapon ceruzás firkával.
1 800 HUF
2895958
16204
441
Maps
Other collectibles
1926 Történelmi atlasz, Albisi Barthos Indár és Dr. Kurucz György, Kiadja a M. Kir. Áll. Térképészet Budapest, kissé sérült gerinccel, firkált borítóval, 28x21cm
1 600 HUF
2895974
16205
441
Maps
Other collectibles
10 térkép a hazai történelem tanításához. Tervezték: Dr. Acsády Ignác, Dr. Cherven Flóris, Dr. Csánki Dezső, Dr. Marczali Henrik, Dr. Márki SÁndor, Dr. Pauler Gyula. Rajzolta: Kogutowicz Manó. Bp., ,Magyar Földrajzi Intézet Rt. Félvászon-kötés, sérült gerinccel, kissé sérült borítóval, laza kötéssel, lapok hátoldalán ceruzás rajzokkal és bejegyzéssel.
1 600 HUF
2864359
16206
441
Maps
Other collectibles
1934 Dr. Kogutowicz Károly iskolai atlasza jó állapotban
2 000 HUF
2864366
16207
441
Maps
Other collectibles
cca 1920 Párizs metrótérkép 130x112 cm Ragasztással megerősítve / Paris meto map
3 000 HUF
2864358
16208
441
Maps
Other collectibles
1935 Csonka-Magyarország közigazgatási térképe, 1:500.000, Bp., M. Kir. Térképészet, hajt va sérült borítóval 78x107 cm
5 000 HUF
2869970
16209
441
Maps
Other collectibles
1941 Ostasien, Nordblatt, 1:5 000 000, Justus Perthes Gotha, szakadásokkal, 86×120 cm
3 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035