Maps

Number of items: 106

2 db Magyarország térkép: cca 1940 Magyarország politikai térképe, jobb alsó sarkában a visszacsatolt területekkel, M. Földrajzi Intézet metszése és nyomása. 27,5x40,5 cm, 1:2.500.000. Lap sarkaiban a Trianon szoborcsoport illusztrációival. Kissé sérült és foltos, lapszéli névbejegyzésekkel + 1910 Magyarország hegy- és vízrajzi térképe, mellékelt a Földrajzi Közlemények 1910. II. füzetéhez, 1:2.400.000, M. Földrajzi Intézet metszése és nyomása, kissé foltos, apró szakadásokkal, 32,5x46 cm
16210.

1 000 HUF
2,65
2,86
Magyarország közigazgatási térképe 1918-ban, 1944-ben, szerk. Turner István, Kókai Lajos kiadása, Klösz Gy. és Fia Műintézet, kissé foltos, lapszéli sérülésekkel, hátoldala javított (ragasztott), 83x117 cm
16211.

6 000 HUF
15,92
17,14
Kisrákosi katonai gyakorlótér látrajza, 1:5000, Magyar Katonai Közlöny, 42×34 cm
16212.

3 800 HUF
10,08
10,86
1920 Baranya vármegye térképe, átdolgozta: Tallián Ferenc, 1:385000, Magyar Földrajzi Intézet Rt., szakadással, ragasztott, 32×35 cm
16213.

1 600 HUF
4,24
4,57
Ungarn, Galizien und Bukowina térkép cca 1900. Üvegezett keretben 26x33 cm
16214.

1 800 HUF
4,77
5,14
Ravensteins Kriegskarte No. 6., Russisches Grenzgebiet gegen Ost-Preussen, 1:300 000, szakadásokkal, 110×82 cm
16215.

1 000 HUF
2,65
2,86
1897 Militär-, Territorial- und Ergänzungsbezirks-Einteilung, 1:3 000 000, K.u.k. Militägeographisches Institut, szakadással, 39×46 cm
16216.

1 000 HUF
2,65
2,86
1897 Wien, Graz, Budapest katonai térkép, 1:750 000, K.u.k. militärgeographisches Institut, szakadással, 44×51 cm
16217.

1 000 HUF
2,65
2,86
1904 Tarnopol, Brody, Stryj, Czernowitz térképe, 1:750 000, K.u.k. Militär-Geographisches Institut, 44×51 cm
16218.

1 000 HUF
2,65
2,86
1911 Szarajevó térképe, 1:150 000, K.u.k. Militärgeographisches Institut, szakadásokkal, 52×43 cm
16219.

1 000 HUF
2,65
2,86
1912 Varsó és környékének katonai térképe, 1:400 000, 62×44 cm
16220.

1 000 HUF
2,65
2,86
1894 Firenze és környékének térképe, 1:1 500 000, K.u.k. Militär-Geographisches-Institut, szakadással, 44×51 cm
16221.

1 000 HUF
2,65
2,86

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF