Maps Number of items: 106
2901287
16210
441
Maps
Other collectibles
2 db Magyarország térkép: cca 1940 Magyarország politikai térképe, jobb alsó sarkában a visszacsatolt területekkel, M. Földrajzi Intézet metszése és nyomása. 27,5x40,5 cm, 1:2.500.000. Lap sarkaiban a Trianon szoborcsoport illusztrációival. Kissé sérült és foltos, lapszéli névbejegyzésekkel + 1910 Magyarország hegy- és vízrajzi térképe, mellékelt a Földrajzi Közlemények 1910. II. füzetéhez, 1:2.400.000, M. Földrajzi Intézet metszése és nyomása, kissé foltos, apró szakadásokkal, 32,5x46 cm
1 000 HUF
2901293
16211
441
Maps
Other collectibles
Magyarország közigazgatási térképe 1918-ban, 1944-ben, szerk. Turner István, Kókai Lajos kiadása, Klösz Gy. és Fia Műintézet, kissé foltos, lapszéli sérülésekkel, hátoldala javított (ragasztott), 83x117 cm
6 000 HUF
2902762
16212
441
3800
Maps
Other collectibles
Kisrákosi katonai gyakorlótér látrajza, 1:5000, Magyar Katonai Közlöny, 42×34 cm
3 800 HUF
2853557
16213
441
Maps
Other collectibles
1920 Baranya vármegye térképe, átdolgozta: Tallián Ferenc, 1:385000, Magyar Földrajzi Intézet Rt., szakadással, ragasztott, 32×35 cm
1 600 HUF
2899372
16214
441
Maps
Other collectibles
Ungarn, Galizien und Bukowina térkép cca 1900. Üvegezett keretben 26x33 cm
1 800 HUF
2899189
16215
441
Maps
Other collectibles
Ravensteins Kriegskarte No. 6., Russisches Grenzgebiet gegen Ost-Preussen, 1:300 000, szakadásokkal, 110×82 cm
1 000 HUF
2899178
16216
441
Maps
Other collectibles
1897 Militär-, Territorial- und Ergänzungsbezirks-Einteilung, 1:3 000 000, K.u.k. Militägeographisches Institut, szakadással, 39×46 cm
1 000 HUF
2899207
16217
441
Maps
Other collectibles
1897 Wien, Graz, Budapest katonai térkép, 1:750 000, K.u.k. militärgeographisches Institut, szakadással, 44×51 cm
1 000 HUF
2899198
16218
441
Maps
Other collectibles
1904 Tarnopol, Brody, Stryj, Czernowitz térképe, 1:750 000, K.u.k. Militär-Geographisches Institut, 44×51 cm
1 000 HUF
2899216
16219
441
Maps
Other collectibles
1911 Szarajevó térképe, 1:150 000, K.u.k. Militärgeographisches Institut, szakadásokkal, 52×43 cm
1 000 HUF
2899227
16220
441
Maps
Other collectibles
1912 Varsó és környékének katonai térképe, 1:400 000, 62×44 cm
1 000 HUF
2899251
16221
441
Maps
Other collectibles
1894 Firenze és környékének térképe, 1:1 500 000, K.u.k. Militär-Geographisches-Institut, szakadással, 44×51 cm
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035