16191.
441. Closed Online auction
Maps
4 000 HUF
10,36 EUR, 11,43 USD
Brandenburg térképe (Die preussische Provinz Brandenburg), jobb alsó sarkában Berlin és környéke térképpel, XIX. sz. közepe, határszÃnezett rézmetszet, 60x73 cm, 1:600000, lapszéli sérülésekkel, kissé foltos