16203.
441. Closed Online auction
Maps
1 800 HUF
Földrajzi iskolai atlasza. Tervezte: Kogutowicz Manó. Bp., é.n. (1900 k.), Magyar Földrajzi Intézet. 33 t. IV. tetemesen bővített és javított kiadás. Félvászon kötésben, kissé sérült gerinccel, kissé kopott borítóval, laza kötéssel, előzéklapon ceruzás firkával.