16186.
441. Closed Online auction
Maps
10 000 HUF
Totius Regni Hungariae Maxim ae que Partis Danubii Fluminis (...), Magyarország térképe, XIX. sz. másolat, 30x58 cm, kartonra rögzítve, javított, lap széle sérült.