2 000 HUF
46
cca 1943-51 II. világháborút megjárt magyar őrmester katona (nagyváradi 3. huszárezred) okmányai, össz. 10 db: 1944 Fényképes zsoldkönyv és 2 db szabadságolási igazolvány, 1945 leszerelési jegy és igazolvány a Komáromi táborból való elbocsátásról 1951 fényképes katonai igazolvány stb., részben sérült és foltos