16241.
441. Closed Online auction
Music, Musical notes, Instruments
2 000 HUF
Daloskert. Négy évszázad dalterméséből összeválogatta és magyarázó jegyzetekkel kísérte: Molnár Imre Dr. Énekszóra zongorakísérettel feldolgozta: Kern Aurél. Bp., 1927, Kir. Magy. Egyetemi Nyomda. XVI+56 p. Első kiadás. Félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.