1796 Neuer verbesserter und alter Kalender auf das Jahr Christi 1796. [...] Auf Siebenbürgen, Ungarn und andere angrenzende Derter gerichtet. Hermannstadt (Nagyszeben / Sibiu), Petrus Barth. Német nyelvű zsebnaptár, korabeli, kissé viseltes papírkötésben, 10,5x8,5 cm
1807 Hir-Adás, a [Jung János]: A' Hadi-Mesterséget tárgyazó szükségesebb Tudományoknak summás Elő- adását c. kiadványának ismertetése, benne a könyvesboltok listájával, az utolsó oldalon német nyelvű szöveggel, 5 sztl. lev. Az ismertető apropója, hogy 1807-ben két hasonló munka is megjelent, a [Szekér Joákim Alajos"] Hadi Tudomány" a rivális Hartleben kiadónál, és a "A' Hadi-Mesterség" a Eggenbe...
1842 Pesti Hírlap 163. sz. Julius 24. 1842. Szerk.: Kossuth Lajos. Pest, Landerer Lajos, restaurált, 521-528 p. Benne korabeli hírekkel, érdekes írásokkal, korabeli reklámokkal, gőzhajómenetrendekkel, gabonaárakkal.
1842 Pesti Hírlap 164. sz. Julius 28. 1842. Szerk.: Kossuth Lajos. Pest, Landerer Lajos, restaurált, 529-536 p. Benne korabeli hírekkel, érdekes írásokkal, korabeli reklámokkal, gőzhajómenetrendekkel, gabonaárakkal. Hozzákötve: Nr. 1. Buchhandlung von Gustav Heckenast, magyar és német nyelvű reklámlap, 1 sztl. lev.
1842 Pesti Hírlap 165. sz. Julius 31. 1842. Szerk.: Kossuth Lajos. Pest, Landerer Lajos, restaurált, 537-546 p. Benne korabeli hírekkel, érdekes írásokkal, korabeli reklámokkal, gőzhajómenetrendekkel, gabonaárakkal.
cca 1854 Tormay Károly: Az első magyar gőzfürdő Pesten. 41-49p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Magyarország és Erdély képekben c. kötetből kiemelve. Kiadják és szerkesztik Kubinyi Ferencz és Vahot Imre. Lap széle kissé foltos.