16978. 441. Closed Online auction Printed Materials
1 400 HUF
0 HUF
1956 össz. 4 db újság a forradalom és szabadságharc idejéből és a közvetlen azt követő időszakból: Magyar Nemzet, okt. 31. és Népszabadság, nov. 17., 20. és 27. lapszámai, szakadásokkal, sérülésekkel.
Photo of the item taken by : nagy_andras