Ausztria 1873. "Ferenc József / Bécsi Világkiállítás - A rotunda" Zn emlékérem füllel (22mm) T:XF,VF Austria 1873. "Franz Joseph / Vienna World's Fair - The Rotunda" Zn commemorative medallion with ear (22mm) C:XF,VF
Ausztria ~1910. "I. Napóleon" bronz plakett vörösmárvány posztamensen Szign.: Franz Stiasny (65x58mm) T:1- Austria ~1910. "Napoleon I" bronze plaque on red marble edestal Sign.: Franz Stiasny (126,57g/65x58mm) C:AU
Ausztria / Bécs 1912. "XXXIII. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus" bronz medál (33mm) T:VF Austria / Wien 1912. "23th International Eucharistic Congress" bronze medallion (33mm) C:VF
Ausztria 1976. "Erzsébet / 1000 éves Ausztria" fém emlékérem (30mm) T:AU (PP) Austria 1976. "Elisabeth / 1000 Years of Austria" metal commemorative medallion (30mm) C:AU (PP)
Ausztria DN "Szent Flórián Apátság" kétoldalasjelzett Ag emlékérem (11.08g/925/30mm) T:1 (PP) patina Austria ND "Augustiner-Chorherrenstift St. Florian" two sided hallmarked Ag commemorative medallion (11.08g/925/30mm) C:UNC (PP) patina
Finnország 1986. "Urho Kekkonen" aranyozott bronz emlékérem peremen "SPORRONG" gyártói jelzéssel és "0110.2500" sorszámmal, tokban, tanúsítvánnyal. Szign.: Raimo Heino (70mm) T:AU Finland 1986. "Urho Kekkonen" gilt bronze commemorative medallion with makers mark "SPORRONG" and "0110.2500" number on the edge, with case and certificate. Sign.: Raimo Heino (70mm) C:AU