17870.
441. Closed Online auction
Books: Gastronomy and Gardening
3 600 HUF
9
Horváth Ilona: Háztartási tanácsadó. Szakácskönyv. Bp.,1955, MNDSZ. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel, laza fűzéssel.