17444. 441. Closed Online auction Books: History
5 000 HUF
0 HUF
- R.H. Bruce Lockhart: Egy brit diplomata emlékei. Fordította: Juhász Andor. Bp., én., Révai. Kiadói egészvászon kötésben, kopott borítóval, és kissé laza kötéssel
Photo of the item taken by : tg