14 000 HUF
36,27 EUR, 40,00 USD
A magyar országgyűlés története 1867-1927. Szerk. Balla Antal. Bp.,(1927), Légrády, 540 p. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, javított gerinccel, de belül jó állapotban.