8 000 HUF
20
Aradi vértanúk albuma. Arad sz. kir. város közönsége és az aradi "Kölcsey-Egyesület" megbÃzásából szerkesztette Varga Ottó. Bp.,(1902), Lampel R. (Wodianer F. és Fiai),1 t.(dÃszcÃmlap)+297+3 p.+7 (hasonmás)+1 t. Ötödik kiadás. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, Leszik-kötés, festett lapélekkel, Szép állapotú darab