5 000 HUF
12,95 EUR, 14,29 USD
Fülöp-Miller René: Rasputin a szent ördög. Az orosz csodatevő és a nők. Ford.: Pünkösti Erzsébet. Bp.,[1928.], Dick Manó, 1 t. (címkép)+ 448 p. + 32 (fotók) t.+ 1 (kihajtható tábla) t. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, egészen kis kopásnyomokkal, de alapvetően szép állapotban.