2 200 HUF
Rákóczi emlékkönyv halálának kétszázéves fordulójára. Szerk.: Lukinich Imre. Előszó: Mikes János. I.-II. kötet. [Bp., 1935.] Franklin, 412+2+416 p. Szövegközti és egész oldalas képekkel, rajzokkal, térképekkel gazdagon illusztrálva. Kiadói címeres egészvászon-kötésben, a borító kissé kopottas, gerinc nélkül.