6 000 HUF
9
Remellay Gusztáv: A nőnem befolyása hazánk múltjára Regényes krónika két részben. Az 1132-évi aradi országgyülést ábrázoló csinos kőmetszettel. 1-2. rész egybekötve. Pozsony, 1847. (Schmid F. és Busch J. bet., Kaliwoda József tul.). 1 t. (lith. címképmetsz.)+[4]+128 p.; [4]+184p,. Korabeli aranyozott félvászon kötésben .