8 000 HUF
Varga Ottó: Magyarország története. Fiataloknak és öregeknek elbeszéli - - . Bp., 1900, Franklin-Társulat, (4)+864 p. Második kiadás. Szövegközi és egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói dekoratÃv, aranyozott, festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kissé sérült, kopott borÃtóval, helyenként kissé foltos lapokkal.