Books: History Number of items: 158
2327472
17575
441
Books: History
Other collectibles
1 000 HUF
2905315
17576
441
Books: History
Other collectibles
Magyarországi és erdélyi urak. Pálffy János emlékezései. Sajtó alá rendezte: Szabó T. Attila. 1-2. köt. Kolozsvár, 1939, Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, foltos, szakadt borítóval, sérült kötéssel.
1 600 HUF
2905313
17577
441
Books: History
Other collectibles
Széchenyi összeomlása. Az 1848-as napló. Ford. és magyarázatokkal ellátta Ferdinandy Mihály. Officina könyvtár 16/17. Bp., 1943., Officina. Átkötött félvászon-kötésben.
1 600 HUF
2850640
17578
441
Books: History
Other collectibles
Láng János: Az őstársadalmak. Bp., 1978., Gondolat. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóval.
1 000 HUF
2850587
17579
441
Books: History
Other collectibles
Mayer Ferenc: "... fel a fejjel!". Egy politikai elítélt visszaemlékezései. DEDIKÁLT! Veszprém, 2013., Magyar Vidék Országos 59-os Szövetség. Kiadói papírkötés.
1 000 HUF
2850597
17580
441
Books: History
Other collectibles
vitéz Németh László: A kör, ha bezárul. - e föld adjon helyet. A szerző felesége által DEDIKÁLT példány. Veszprém, 2012., Magyar Vidék Országos 59-os Szövetség. Kiadói papírkötés.
1 000 HUF
2904981
17581
441
Books: History
Other collectibles
Kelemen Károly: Nem! Mondtam a III/III-nak. DEDIKÁLT! H.n.., é.n. (1994 k.), k.n.. 68 p. Kiadói papírkötésben, kissé sérült borítóval.
1 000 HUF
2905026
17582
441
Books: History
Other collectibles
Láng Nándor: Egy pannóniai föliratról, az ábécés föliratok értelmezése. Láng Nándor (1871-1952) régész, művészettörténész által dedikált! Bp.,1946, MTA. 22 p. Kiadói papírkötés.
1 200 HUF
2857567
17583
441
Books: History
Other collectibles
Szinnyei József (szerk.): Magyar nyelvhasonlítás Bp., 1920. Hornyánszky. Kiadói papírkötésben 160p. Borító széle kissé gyűrött .
1 400 HUF
2867174
17584
441
Books: History
Other collectibles
The impact of the 1956 Hungarian revolution on religious life in Eastern Europe. Edited by István Zombori. Bp., 2009., METEM. Kiadói papírkötés.
1 200 HUF
2904802
17585
441
Books: History
Other collectibles
1 200 HUF
2844516
17586
441
Books: History
Other collectibles
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035