Varsó - Az elnyomás és ellenállás dokumentumai II. Bp., 1982, k.n., (2)+93+(4) p. Szamizdat gépirat. Tűzött papírkötés, kissé sérült, az utolsó lap részben elvált a tűzéstől.
P. Szathmáry Károly: Színezett lapok a történet könyvéből. I-II. köt. [Egy kötetben]. Pest, 1856, Müller Gyula, (8)+255+(1) p., (8)+240 p. Korabeli egészvászon-kötésben, sérült, kissé foltos, kopott borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, az első kötet címlapján hiánnyal.
Aurel Kecskeméthy: Echo der Skizzen aus der Geschichte eines Jahres (20. October1860- bis Enfe October 1861) von Aurel Kecskeméthy gegeben von einem Mitglied der Beschlusspartei. Hamburg, 1862, Otto Meißner. Kiadói paíprkötés, sérült gerinccel, borítón címkével, borító hátoldala kissé sérült, intézményi bélyegzővel.
dr. Nyáry Albert Báró: Az Árpádház kihalásának kérdése. Bp, 1922., k.n. (Heller K. és Tsa Nyomda), 38 p. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, utolsó lapon érdekes ceruzás családfa-szerű bejegyzéssel, részben a Grossschmid-Márai-Madách családról.
Frater Lénárt: Hunyadi magyar származása oklevelekben. Bp.,1937, (Vác, Kapisztrán-Nyomda), 124+4 p.+3 t. Kiadói papírkötés., kissé sérült gerinccel, borítón apró szakadással és intézményi bélyegzővel.