Books: History

Number of items: 158

Varsó - Az elnyomás és ellenállás dokumentumai II. Bp., 1982, k.n., (2)+93+(4) p. Szamizdat gépirat. Tűzött papírkötés, kissé sérült, az utolsó lap részben elvált a tűzéstől.
17491.

3 000 HUF
7,77
8,57
15

Ács Tivadar: Kossuth papja: Ács Gedeon. Bp., 1940, szerzői kiadás (Vác, Kapisztrán-ny.), 220 p. Kissé sérült kiadói papírkötés.
17492.

3 000 HUF
7,77
8,57

P. Szathmáry Károly: Színezett lapok a történet könyvéből. I-II. köt. [Egy kötetben]. Pest, 1856, Müller Gyula, (8)+255+(1) p., (8)+240 p. Korabeli egészvászon-kötésben, sérült, kissé foltos, kopott borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, az első kötet címlapján hiánnyal.
17493.

2 400 HUF
6,22
6,86

17494.

3 200 HUF
8,29
9,14

17495.

3 000 HUF
7,77
8,57

Veress Dezső: Értetek. Napló. Nagyatád, 1944-45. Nagyatád, 2005, Nagyatádi Városi Múzeum. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 1000 példányban.
17496.

2 600 HUF
6,74
7,43

dr. Nyáry Albert Báró: Az Árpádház kihalásának kérdése. Bp, 1922., k.n. (Heller K. és Tsa Nyomda), 38 p. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, utolsó lapon érdekes ceruzás családfa-szerű bejegyzéssel, részben a Grossschmid-Márai-Madách családról.
17497.

2 000 HUF
5,18
5,71

Fedinec Csilla: A Magyar Szent Koronához visszatért Kárpátalja, 1938-1944. Bp., 2015, Jaffa. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.
17498.

2 800 HUF
7,25
8,00

Frater Lénárt: Hunyadi magyar származása oklevelekben. Bp.,1937, (Vác, Kapisztrán-Nyomda), 124+4 p.+3 t. Kiadói papírkötés., kissé sérült gerinccel, borítón apró szakadással és intézményi bélyegzővel.
17499.

2 000 HUF
5,18
5,71
13

A Mindszenty bűnügy okmányai. Budapest 1949 január. Athenaeum. Néhány lap sérült.
17500.

2 000 HUF
5,18
5,71

Ponori Thewewk Emil: A helyes magyarság elvei. Gyulai Pál előszavával. Bp., 1873, Eggenberger (Hoffmann és Molnár),(Athenaeum-ny.), VIII+112 p.Kiadói papírkötésben
17501.

2 200 HUF
5,70
6,29

1848 in principatele Romane. Bukarest, 1948. 174. Kiadói papírborítóval, címlap szakadt.
17502.

2 600 HUF
6,74
7,43

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF