Sir John Lubbock: A történelem előtti idők, megvilágítva a régi maradványok s az újabbkori vadnépek életmódja és szokásai által I. kötet. Fordította: Öreg János. A fordítást átvizsgálta és bevezetést írt hozzá: Pulszky Ferenc. Bp., 1876. Királyi Magyar Természettudományi Társulat, XXIII+350+2 p.+3 (litográfia, egy színes) t. Szövegközti fametszetekkel gazdagon illusztrált. Kiadói aranyozott gerinc...
Saecula Hungariae I-XII. Válogatott írások a honfoglalás korától napjainkig 12 könyvben. Bp., 1985. Széchenyi Művészeti Központ. Kiadói papírkötés, kiadói papír dísztokban, jó állapotban.
Vas Zoltán: Ha még egyszer azt üzeni... Kossuth Lajos élete az emigrációban. Bp., 1957. Szépirodalmi. Sívó Emil rendezőnek DEDIKÁLT. Kiadói műbőr kötésben
Vas Zoltán: Esik eső, karikára... Kossuth Lajos élete a világosi fegyverletételig. Bp., 1965. Szépirodalmi. Sívó Emil rendezőnek DEDIKÁLT. Kiadói műbőr kötésben. Szakadt papír védőborítóval
Magyarföld és népei eredeti képekben. Föld- és népismei, statistikai és történeti folyóirat. Fényes Elek és Luczenbacher János felügyelete mellett szerkeszti és kiadja: Vahot Imre. Bp., 1984, Állami Könyvterjesztő Vállalat. Az 1846. évi Beimel József kiadás reprint kiadása. Kiadói aranyozott modern műbőrkötésben. apró felületi kopásokkal
Vegyes vallási kiadvány, 3 db: A magyarországi ág. hitv. evang. keresztyén egyház alkotmánya, magyar és német nyelven (Bp., 1893, Hornyánszky); Dr. Luther Márton önmagáról. Ford. és összeáll.: Virág Jenő (Bp., 1937, Országos Luther Szövetség), A heidelbergi káté. (Debrecen, Méliusz, 4. kiadás.) Papírkötések és egészvászon-kötések, változó állapotban.
"Zalának büszkesége." Helyszínek, arcok, események Deák Ferenc életéből. Szerk.: Molnár András. Megjelent Deák Ferenc születésének 200. évfordulóján. Zalaegerszeg, (2003.), Zala Megyei Levéltár. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés