Books: History Number of items: 158
2826165
17515
441
Books: History
Other collectibles
Dr. Szilágyi János-Dr. Szabó Károly: A tűzrendészet fejlődése az őskortól a modern időkig. Bp.,1986,BM Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
1 400 HUF
2874066
17516
441
Books: History
Other collectibles
Kerékgyártó Árpád: Magyarország emléknapjai. Bp., 1993, Könyvesház Kereskedelmi és Kiadó Kft. Reprint kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
2 400 HUF
2833695
17517
441
Books: History
Other collectibles
Marczali Henrik: Szent István öröksége. Magyarország az Árpádok korában. A magyar nemzet története II. [Bp., én., Athenaeum.] Átkötött egészvászon-kötés, a hátoldalon címkenyomokkal, hiányzó címlappal.
1 200 HUF
2900423
17518
441
Books: History
Other collectibles
Csiffáry Tamás: Magyarország aranykora 896-1896. Bp., 2003., Fix. Kiadói kartonált papírkötés.
1 200 HUF
2899401
17519
441
Books: History
Other collectibles
Az ezeréves Magyarország. A Pesti Hírlap Könyvtára. Bp., 1939, A Pesti Hírlap Rt. (Légrády-ny.), 1200 p. + 1 t. (kihajtható, színes melléklet 2 db térképpel). Első kiadás. Számos szövegközi fekete-fehér képpel illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, néhány kevés lapon apró foltokkal, máskülönben jó állapotban
1 800 HUF
2901210
17520
441
Books: History
Other collectibles
1 200 HUF
2901211
17521
441
Books: History
Other collectibles
Pirk Ambrus: Játékról komolyan. Bp., 1979, Ifjúsági Lapkiadó Vállalat. Papírkötésben
1 400 HUF
2901208
17522
441
Books: History
Other collectibles
Fenyő Miksa: Az elsodort ország. Naplójegyzetek 1944-1945-ből. Bp., 2014, Park. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
1 600 HUF
2900300
17523
441
Books: History
Other collectibles
Tarczai György: Az Árpádház szentjei. Dr. Serédi Jusztinián előszavával. Bp., 1994, Magyar Könyvklub. Kiadói műbőr kötés, Jó állapotban.
1 600 HUF
2900775
17524
441
Books: History
Other collectibles
Gonda Imre - Niederhauser Emil: A Habsburgok. Egy európai jelenség. Bp., 1987, Gondolat. Harmadik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
1 200 HUF
2900767
17525
441
Books: History
Other collectibles
Zolnay László: Az elátkozott Buda - Buda aranykora. Bp., 1982, Magvető. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
1 600 HUF
2900759
17526
441
Books: History
Other collectibles
Mitták Ferenc: Várostromok a magyar történelemből. Debrecen, é.n., TKK. Kiadói kartonált papírkötés.
1 800 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035