17918. 441. Closed Online auction Books: Hunting
1 000 HUF
23
0 HUF
Molnár Gábor: Négyen a vadonban. Brazíliai vadászkalandok.; Barátom, a vadon. Brazíliai vadászkalandok. Bp., 1966-1967, Móra. Csergezán Pál rajzaival. Kiadói félvászon-kötések, kopott borítókkal.
Photo of the item taken by : tg