Útban a világuralom felé. Cion bölcseinek jegyzőkönyvei. Ford. és előszóval ellátta: Szabó István. Wien, én., Fordítói kiadás, 104+VIII p. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, a borító szélén és az egyik sarkán kis hiánnyal, "Magyar Nemzeti Szocialista Párt Tisztántúli Főkerület" bélyegzésekkel.
Haggadah. A peszách ünnepi elbeszélés. Ford. és magyarázta: Dr. Singer Leó. Bp., én., Schlesinger Jos., 6 sztl. lev. + 64 p. Magyar és héber nyelven. Sérült félvászon-kötés, rossz állapotban.
Meir Letteris - Ephraim Wehli: Die Himmelspforte. Tägliche Gebete der Israeliten für das ganze. Hozzákötve: M. E. Stern: Andachtsbuch. Deutsche Gebete zur häuslichen und öffentlichen Andacht für Israelische Mädchen und Jungfrauen. Bp., 1881, M. E. Löwy's Sohn, 4+488+32 p. Héber, magyar és német nyelven. Későbbi átkötött félbársony-kötés, bakelit borítású táblákkal, kopott, foltos gerinccel, kopott...
4 db régi héber vallási könyv: Peszáchi Haggáda + Mákzór imádságos könyv az év minden ünnepnapjára. III. kötet + Teljes héber-magyar machsor három kötetben. II. kötet stb. Klf. kiadások. Sérült, foltos.
A zsidók egyetemes története 6 kötetben. Graetz nagy műve alapján és különös tekintettel a magyar zsidók történetére szerkesztette: Szabolcsi Miksa. A magyar zsidók történetére vonatkozó részeket összeállította Kohn Sámuel. V. kötet: Az általános üldözés századai. A kabala föltünésétől a spanyolországi száműzetésig (1230-1492). Függelékül: A magyar zsidók története a vegyes házból származó királ...
Gian Franco Svidercoschi: Levél egy zsidó barátomhoz. II. János Pál pápa és a zsidó Jerzy Kluger barátsága. Ford.: Fekete István. Bp., 1993, Aura. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban.