Books: Law

Number of items: 13

cca 1820 Practica Observationes circa Processus Tabulares, auctore Samuelle Tothpápay collers. Pesthini ca 1820. Kézirat 189 oldalon. Modern bordázott egészbőr kötésben
17416.

18 000 HUF
46,63
51,43
Articuli Diaetales Posoniensis Anni 1791. Posonii, 1791. Füskuti Landerer. 136p. Néhány lap kissé szamárfüles. Fűzve, korabeli papírborítóban.
17417.

8 000 HUF
20,73
22,86
Opinio Excelsae Regnicolaris-Deputationis pro motivis suffulta, pertractandis in consequentiam Articuli 67: 1790/1 elaboratis Systematicis Operatis Articulo 8. 1825/7 exmissae, circa Objecta ad Deputationem Commercialem relata. Posonii [Pozsony], 1830, Typis S. L. Weber. Latin nyelven. Kihajtható táblázatokkal. Modern félvászon-kötésben, egy-két ceruzás bejegyzéssel, intézményi bélyegzővel.
17418.

8 000 HUF
20,73
22,86
1836-dik évi országgyűlési törvény czikkelyek. Modern papírkötésben, helyenként kis foltokkal, lapszéli javításokkal, intézményi bélyegzővel, 525-622 p.
17419.

6 000 HUF
15,54
17,14
Dr. Beck Salamon: Négy értekezés. Bp., 1941, szerzői kiadás (Karcag, Kertész József-ny.), 80 p. A szerző által DEDIKÁLT példány. Sérült kiadói papírkötés, nagyrészt felvágatlan lapokkal. Hiányos (a könyv teljes terjedelme 212 oldal).
17420.

4 000 HUF
10,36
11,43
Kis János: Vannak-e emberi jogaink. Bp., 1986, Független Kiadó. Szamizdat! Kiadói papírkötés, foltos.
17421.

3 800 HUF
9,84
10,86
Magyarországi rendeletek tára. Huszonegyedik folyam 1890. Kiadja m. kir. belügyministerium. Bp., 1890., Nágel Ottó,(Pest Könyvnyomda-Rt.), 116+III-X+260+2+VI+261-756+X+757-1124 p.+2 t. Átkötött félvászon-kötés, belügyminiszeri bélyegzéssel, kopott borítóval, kis foltos lapokkal.
17422.

1 000 HUF
2,59
2,86
Vadász Lajos: Tételes magánjogunk. 1942-1944. (2 év fontosabb magánjogi törvényei, rendeletei és bíró gyakorlata.) Bp., 1944, "Hámori", IX+136 p. Kiadói félvászon-kötés, intézményi bélyegzésekkel, kissé kopott borítóval.
17423.

3 000 HUF
7,77
8,57
Ereky István: Jogtörténelmi és közigazgatási jogi tanulmányok. I. köt. III. rész. Eperjes, 1914, Sziklai Henrik, 353-402 p. Kiadói papírkötés, a borítón kis szakadással, néhány lapon szakadással.
17424.

2 000 HUF
5,18
5,71
Katona Géza: A nyomok azonosítási vizsgálata a büntetőeljárásban. Bp., 1965., Közgazdasági és Jogi. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 1600 példányban.
17425.

1 600 HUF
4,15
4,57
Kriminológiai és kriminalisztikai tanulmányok XI. Bp., 1974, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó, 441+(1) p. Kiadói papírkötés, a borítón minimális sérülésekkel. Megjelent 1200 példányban.
17426.

2 000 HUF
5,18
5,71
17427.

3 600 HUF
9,33
10,29

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

C

Current item in the room
Catalogue number: