1836-dik évi országgyűlési törvény czikkelyek. Modern papírkötésben, helyenként kis foltokkal, lapszéli javításokkal, intézményi bélyegzővel, 525-622 p.
Dr. Beck Salamon: Négy értekezés. Bp., 1941, szerzői kiadás (Karcag, Kertész József-ny.), 80 p. A szerző által DEDIKÁLT példány. Sérült kiadói papírkötés, nagyrészt felvágatlan lapokkal. Hiányos (a könyv teljes terjedelme 212 oldal).
Vadász Lajos: Tételes magánjogunk. 1942-1944. (2 év fontosabb magánjogi törvényei, rendeletei és bíró gyakorlata.) Bp., 1944, "Hámori", IX+136 p. Kiadói félvászon-kötés, intézményi bélyegzésekkel, kissé kopott borítóval.
Ereky István: Jogtörténelmi és közigazgatási jogi tanulmányok. I. köt. III. rész. Eperjes, 1914, Sziklai Henrik, 353-402 p. Kiadói papírkötés, a borítón kis szakadással, néhány lapon szakadással.
Katona Géza: A nyomok azonosítási vizsgálata a büntetőeljárásban. Bp., 1965., Közgazdasági és Jogi. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 1600 példányban.
Kriminológiai és kriminalisztikai tanulmányok XI. Bp., 1974, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó, 441+(1) p. Kiadói papírkötés, a borítón minimális sérülésekkel. Megjelent 1200 példányban.