3 000 HUF
7,77 EUR, 8,57 USD
Vadász Lajos: Tételes magánjogunk. 1942-1944. (2 év fontosabb magánjogi törvényei, rendeletei és bÃró gyakorlata.) Bp., 1944, "Hámori", IX+136 p. Kiadói félvászon-kötés, intézményi bélyegzésekkel, kissé kopott borÃtóval.