17590. 441. Closed Online auction Books: Military
6 000 HUF
0 HUF
Bachó László (szerk.): A Magyar Kir. Honvéd Ludovika Akadémia története. Bp., 1930, M.K.H. Ludovika Akadémia. Kiadói aranyozott, dombornyomott egészvászon kötés, kopottas állapotban.
Photo of the item taken by : tg