1 400 HUF
Vitéz Madarász László: Légi háború. I. kötet: A repülőgép. Bp., 1926, szerzői kiadás (Hornyánszky-ny.), 276 p. + 22 t. Számos fekete-fehér fotóval illusztrálva. Átkötött félvászon-kötésben, sérült, rossz állapotban, szétváló fűzéssel, több képtábla kijár.