4 db hadirepülés témájú kötet: A magyar repülőhadmérnök-képzés története itthon és külföldön; Kenyeres Dénes: Mi-8 típusú közepes szállítóhelikopterek a magyar haderőben 1969-2009; Magyar Szárnyak XXVIII. évf. 28. szám és XXXI. évf. 31. szám. Vegyes állapotban.
Szabó Péter; Bajor Péter: Requiem egy tábornokért Legeza János élete, doni naplója és más feljegyzései. Bp., 2008. Mikes Kiadó, Kiadói kartonált papírkötésben
[Marshall, George C.] Marshall tábornagy: Így győztünk... Ford.: Éber Ernő. (A rombadőlt és újjászületettt Franklin-Társulat 119. sz. kiadványa ex libris-szel). Bp., [1945], Franklin-Társulat. Kiadói félvászon-kötés
Svachulay Sándor: A természet aviatikusai. Harc a levegőért. Bp.,én.,Műegyetemi Sportrepülő Egyesület,(Révai-ny.) Kiadói kissé kopott, egészvászon-kötés
Vámvizsgálat következik! Amit az utasforgalom és az ajándékküldemények vámszabályairól tudni kell. Összeáll.: Dr. Szalai János. Bp., 1973, Zrínyi, 90+(6) p. Kiadói papírkötés, néhány kis folttal, az utolsó lapon néhány bejegyzéssel.
Vitéz Madarász László: Légi háború. I. kötet: A repülőgép. Bp., 1926, szerzői kiadás (Hornyánszky-ny.), 276 p. + 22 t. Számos fekete-fehér fotóval illusztrálva. Átkötött félvászon-kötésben, sérült, rossz állapotban, szétváló fűzéssel, több képtábla kijár.
Csonkaréti Károly-Benczúr László: Haditengerészek és folyamőrök a Dunán. A Császári (és) Királyi Haditengerészet Dunaflottillájától a Magyar Királyi Honvéd Folyamerőkig (1870-1945). Bp., (1991), Zrínyi. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés
Bódiné-Föglein-Horváth-Mezey: A magyar országgyűlés történetének képeskönyve (angolul-németül is) Bp., 1999. Osiris Kiadó Kiadói kartonált papírkötésben