dr. Borvendég János: Varjúné dr. Bogdán MÁria: Panasz magyarázat gyógyszer, gyógytermék Egyik szerző által dedikált! Bp., 2003. Melinda kft. kiadói papírkötésben
Chinin-formulák. Amsterdam, 1932, Bureau tot Bevordering van het Kinine-Gebruik (Bp., Szent László-ny.), 31+(1) p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé foltos borítóval.
Dr. Schmidt Béla: Az orvos. Marosvásárhely, 1926, Révész Béla, 171 p. Oldalszámozáson kívül egészoldalas képtáblákkal illusztrálva. Átkötött félvászon-kötésben, az eredeti elülső papírborító bekötve. A szerző által aláírt példány, Udvarhelyi Dezső (1869-?) főügyésznek szóló dedikációval.
1834-1835 Dr. Albert Friedrich Haenel - Dr. Wilhelm Friedrich: Summerium des Neuesten aus der in- und ausländischen Medicin zum Gebrauche praktischer Aerzte. Jahrg. 1834-1835. Leipzig, Verlag von Leopold Voss. Német nyelvű orvosi folyóirat 8 db vegyes száma. Kiadói papírkötés, vegyes állapotban, sérült, lejáró borítókkal.
Somos Béla - Sárkány Anna: Magyar irodalom a szomszédos országokban. 1918-1948. Magyar irodalom Magyarország határain kívül. 1949-1989. Bp., 1997-1998., Magyar Nyelvi Intézet. Kiadói papírkötés, a második kötetben ceruzás bejelölésekkel.
Dr. Fornet Béla: Belgyógyászat II. Debrecen,1940, Debreceni M. Kir. Tisza István-Tudományegyetemi Nyomda. Második kiadás. Kiadói félvászon kötésben, szövegközti képekkel, ábrákkal illusztrálva, kissé kopott borítóval, címlapon tulajdonosi bélyegzővel, több oldalon ceruzás jelölésekkel.