17921.
441. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
4 000 HUF
10,36 EUR, 11,43 USD
Alvás és altatószeres gyógykezelés. ("Bayer" Leverkusen gyógyszerészeti kiadvány). Bp., [1941], Magyar Pharma Gyógyáru Rt. (Globus-ny.), 55+(1) p. Kiadói félvászon-kötés, a borítón minimális sérüléssel.