17933.
441. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
2 000 HUF
Flammarion, Camille: A csillagok világa. (Népszerű csillagászat). I-II. köt. (Egy kötetben). Ford.: Zempléni P. Gyula. Bp., 1898, Vass József Minta-Antiquariuma és Könyvkereskedése, 235+(5) p., 248+(3) p. Negyedik kiadás. Szövegközi és egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon-kötés, a borítón és gerincen némi kopással, tulajdonosi névbejegyzéssel.