17920.
441. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
4 000 HUF
[Schubert, Gotthilf Heinrich von] Dr. Schubert G. Henrik: A madarak természetrajza. A tanuló ifjuság szemléleti oktatására. (30 táblán 195 színezett képpel). A magyarázó szöveget írta: Paszlavzsky József. Bp., é.n. (cca 1880), Pfeifer Ferdinánd, 15+(2) p. + 8 (színes, litografált) t. Kiadói viseltes félvászon-kötés, hiányos gerinccel, helyenként sérült, foltos lapokkal, a képtáblák sérültek, hiányosak.