17932.
441. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
2 600 HUF
Thanhoffer Lajos: Előadások az anatómia köréből. Bp., 1896., K. M. Természettudományi Társulat, XII+4+427+5 p.+10 t. Kiadói egészvászon-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal.