3 800 HUF
Gereblyés László: Így volt. Szociográfiai jegyzetek a 30-as évekből. Dési-Huber István rajzaival, Kárász Judit szociográfiai felvételeivel. Bp., 1959., Magvető. Kiadói félvászon-kötés, kiadói kissé kopott papír védőborítóban.