2 400 HUF
Gyökössy Endre: Hiszek. Jubileumi verses könyve. 1902-1932. Bp.,[1932.],Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borÃtóval. Számozott (152./200), a szerzÅ‘ által aláÃrt példány.