6 000 HUF
15,54 EUR, 17,14 USD
József Attila összes művei. I-III. köt. (Kritikai kiadás). Sajtó alá rendezte: Szabolcsi Miklós, Waldapfel József. Bp., 1952-1958, Akadémiai Kiadó. Első kritikai kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, a borítókon néhány kis sérüléssel, összességében jó állapotban.