1 000 HUF
[Margueritte, Paul (1860-1918)] Margueritte Pál: Marie-Anne. Regény. Ford.: Győry Ilona. Marold rajzaival. Bp.,[1895],Légrády, 297 p.+23 t. Egészoldalas és szövegközti illusztrációkkal. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kopott, foltos borítóval.