2 800 HUF
Mikszáth Kálmán: Prakovszky, a siket kovács. A körtvélyesi csíny. Mikszáth Kálmán munkái. Bp.,én., Révai,(Légrády-ny.), 4+258+1 p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, festett lapélekkel, névbélyegzéssel, a gerinc alsó részén kopásnyommal, de ettől eltekintve szép állapotban.