3 000 HUF
Tábori Kornél: A kártyázó Budapest. Hazárdjátékosok, játékbarlangok, hamisjátékosok. Bp., [1912], A Nagyharang Kiadóhivatala, 128 p. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, az utolsó lap alján (szöveget nem érintő) hiánnyal.